
Nem, ez nem bünti. Ez annál sokkal rosszabb. :D
Laci | 2009.04.02. 00:26:19A szerencsétlen görögnek született. Müezzinnek még elmenne toronyba, s fel se kellene húzni (16), felmászna ő maga.
It's Cool Man!
bandee1219 | 2009.03.26. 20:21:26Ez nem is (annyira) rossz! :) Nem lesz a kedvencem, de sztem elviselhetőb, mint ez a post. :)

A kissrácnak minimum 43 fokos lámpaláza van. :D Heppi börzdéj hu hu hu hu...
(nem volt ez már itt vagy 2 éve? bungle)Gabi69 | 2009.03.25. 22:18:54Hát ez a gyerek totál kíszen van!! Hogy ezen mennyit röhögtem!!! LOLOL

Egy kis freestyle beatbox, hogy jól induljon a hétfő. ;D
focuskoma | 2009.03.23. 23:46:06Ez a zsírpacni biztos bekanalazott vagy 2 kiló kristálycukrot "forgatás" előtt, attól lett ilyen extázisba.

Több mint 3000 flash rajz, én órákat bóklásztam benne. :) A nektek legjobban tetsző rajzokat kérem a kommentbe! :)
(egyet kiemelnék bungle részére, íme :))Paapi | 2009.03.23. 20:15:34Ja van köztük egy pár érdekes
http://fcmx.net/vec/v.php?i=020749
http://fcmx.net/vec/v.php?i=022238

MC.Marissa - de jó hangja van, baszki. ;)
Hallgassátok, bűnhődjetek. :DMaccoyi | 2009.03.14. 22:58:40Sikerült is belőni a TOP 10-be a mymusicon. :D

Újabb gyöngyszem a Maunika showból (tegnapi adás).
Szerintetek ez talán megrendezett? :) Mert szerintem nagyon nem...
Egy érdekes sport a "szánkóhoki", amelyet a testi fogyatékkal élőknek fejlesztettek ki. A normál jégkorong szabályok érvényesek a játékban és persze nem maradhat el itt sem a hokiban megszokott jó kis bunyó. :)
Utoljára úgy másfél éve büntettünk velük, most megint előkerültek az Öt utcaiak!
spidy | 2009.03.05. 21:35:53xd :) jo ja nekik he :):)

Íme a mai büntetés: Бони Нем - Its My Life
Skullman | 2009.03.02. 21:07:36A zene nagyon király.:D A klippet ha jobban elnézzük akkor még mindig jobb mint a magyarok többsége.









