
A játék végetért.
Köszönjük, hogy megint ilyen sokan játszottatok!
A nyertes Lalee85, őt hamarosan e-mailben értesítjük.
----------------------------------------------------------------------------------------
David Guetta játék!
Szeretnél egy páros jegyet a szombati David Guetta bulira?
Küldd el a jatek@ha.hu címre a nevedet, izé user nevedet és annak a 2 dj (formációnak) a nevét, akik fellépnek Guetta előtt és után a bulin.
Ne felejtsd el lájkolni is az izé Facebook oldalát, mert csak akkor nyerhetsz, ha ott is a barátunk vagy!
Izé Facebook oldala
(A megfejtéshez segítséget a képre kattintva kaphatsz...)
A játék szerda (dec 14.) 12.00-ig tart!
Bagoly mondja vérebnek
7sleeper | 2011.12.14. 13:11:43Mowloch visszatért! ;-)

Farnsworth-Hirsch fusor - házilag elékszíthető fúziós reaktor
A Farnsworth-Hirsch fúziós reaktor a hagyományos fúziós kutatásokkal szöges ellentétben a fúzionálandó ionok felgyorsításával hoz létre légritka térben olyan gyors deutériumokat, amik reakciótérben ütközve 45 millió fokosra hevülnek és a tudomány által teljesen elismerten fúziónálnak. Gyakorlatilag házi eszközökkel megvalósítható és a tudomány által elismert már a 60-as évek óta, de az energia kinyerésének nehézsége miatt nem foglalkoznak vele és inkább dollár tízmilliárdokat öltek bele más kutatásokba.
A leg übergeek-ebb dolog, nekem kell egy!bungle | 2013.02.14. 18:55:28exortus küldte:
URL: http://www.youtube.com/watch?v=JAsRFVbcyUY
Szöveg: "Google solve for X: Fusion
A Google több technológiai területen is aktív, köztük az energetikában. A Solve for X programjuk keretében összefogtak a világ egyik leghíresebb technológiai központjával a Lockheed Skunkworks-el, ami az elmúlt évtizedekben a bolygó egyik vezető fejlesztési központja volt (összemérhető a NASA-val) Úgy gondolják , hogy a fúzió sokkal gyorsabban megvalósítható, mint a nemzetközi ITER összefogás keretében, akár 10 év múlva itt lehet az első kereskedelmi fúziós reaktor"

Szerintetek lehet-e férfi és nő között őszinte barátság?
A videóban megkérdezett fiúk és lányok eléggé egyetértenek a válaszban - mármint a saját nemük között. :Dbungle | 2014.04.30. 10:39:21Tudományos kutatások szerint létezik ugyan barátság férfi és nő között, de aki kételkedik az ebben, annak van inkább igaza.
www.hazipatika.com/psziche/parkapcsolat/cikkek/tenyleg_letezik_ferfi-no_baratsag_csak_ritkan/20140417101242

Különös állatszerelem. Remélem a nászéjszakáig nem jutnak el.
7sleeper | 2011.12.06. 09:06:34internet is for ANIMAL PORN..
rengeteg bambipurt eregethetett a zőz
fartu'rkey biztos a nem a wrong hole-ban csinálta meg..

Google+
Ha még csak hallottál erről (pl. itt), akkor érdemes kicsit ránézni. 1-2 óra barangolás után én beleszerettem. Írhatnék itt egy oldalt arról, miért jó, de inkább itt egy videó.
PS: Az izé.hu is feljöhetne! :Dsahinel | 2011.12.03. 06:12:42http://www.readwriteweb.com/archives/how_can_diaspora_help_us_in_a_facebook_and_google.php
android phones:Predicts 468 million will be sold in 2011
Tehát azért nem teljesen igaz. Az igaz hogy az összes googlemail user tehát telefonhasználók azzal az accal tudják használni de nem mind teszi még meg.
Google igen durván fejlődik, és az opensource miatt sokan kedvelik. Mivel összevont sokmindent lehet trösztellenes perek várhatóak, de így hogy diaspora és más programok használhatják ugyanúgy ezeket így ettől sem kell félnie. Ha így marad az sem gond mert többet fogom használni az tuti mert most szinte csak azt látok hírekben ami érdekel:D
Azért a konferenciabeszélgetéseknél vannak igen jó témák, és előadások amik miatt szerintem durván fejlődni fog. Főleg ha a chrome-ba beágyazzák a játékvezérlőket, és cloud gaming, stb irányítása megoldott lessz minden rendszeren amin chrome fut. Érdemes felvenni a google alapítókat is google+-on és figyelni miket írnak. Linus Torvaldson-t is jó olvasgatni:D

Lou, a béka italkalandjai!
(Bár már volt korábban post az egész toonhole oldalról.)
Ha nem barátod a törikönyv...
kukulkan | 2011.11.29. 12:22:24A BB intrójában még gyorsabban letudják a dolgot:
http://www.youtube.com/watch?v=x6H7k3XBlk4
:D

"Nem is tudom, hogy hol kezdjem a sztorimat de nánáné dobok egy hátast."
Hétvégi bünti egy kisváros dalosmadarával, aki egyébként a helyi keresztapának képzeli magát."Barabás Róbert alias Verszi ,egy gyerekkori álmát váltja valóra azzal,hogy énekelhet.Dalai a szerelemröl,a jóhangulatról,a párkapcsolatok ügyes bajos dolgairol szólnak.Saját dalokat is hallgathatunk,melyeket MC Badi irt,és hangszerelt."Tomi Demo | 2011.11.30. 11:04:50Fásy elvtárs mindig örül az ilyen bohócoknak. Fellépteti őket a primitív kis "koncertjein" zsülikével, meg kacorferivel. Beszed belőle pár milliót, ezeknek meg dob egy kis csontot. Fásy örül, mert lesz pénze, ezek meg örülnek, mert azt hiszik sztárok...
Nem tudom melyik a szánalmasabb...

A tetováló művész bosszúja a barátnőjén
Oci | 2011.11.27. 19:29:37Strandon biztos nagy sikere van XD. Neki nem kell szarba lépnie, hogy szerencséje legyen. :)










Nagy buli lesz! :D