
Motoros találkozó egy kisbusz hátuljában... ;)

Itt a húsvét és egy újabb
vibrátotippelős post. :PLaretta | 2011.11.06. 21:16:09Vibráto... :)) Masszírozós izé ;) :P

Qwiki
A wikipédia továbbgondolása. Az oldal a tudomány és művészet ötvözete, összegyűjti az adott témában található szövegeket, képeket és videókat, és mindezt egy multimédiás prezentációban, filmben mutatja be.
Az oldal még alpha verzióban van, de még így is rátalálhatunk jópár magyar tartalomra.Mote | 2011.04.26. 13:39:44WALL-E-ban a kapitány is ezt az oldalt böngészte :)

A mai napi tippelős: mire való ez a faizé? :)
Laretta | 2011.11.06. 21:18:05Méretet sem lehet egykönnyen megtippelni így elég nehéz megmondani h mire jó ez a bigyó - én is könyvtámaszra saccoltam

Ha van bőr a seggeden, ezt a versenyt neked találták ki! ;)
Tóth József | 2011.04.22. 17:12:35Hm. A gatya minek? Legalább a szőrtelenítést egyben letudta volna a bőrtelenítéssel...

Földönkívüli tetemet találtak az oroszok? Őket ismerve valószínűleg alkoholmérgezésben pusztult el szerencsétlen pára. ;)
BusKeyCome | 2011.04.23. 13:17:01Ezekszerint igaz a hír. A Romulán csillagflotta belépett a naprendszerbe és ha nem szövetkezünk a Klingonokkal, akkor nekünk reszeltek. :)

20 év kerekesszék után újra talpon.
7sleeper | 2011.04.21. 11:31:06akku van, léss fémvázon jár a béna fószer,
de hol a tartály a lábszag-szimulátornak?!
nem tökéletes ez még..

A mai napi tippelős... mi ez? Ötleteket a kommentekbe!
cila | 2011.04.24. 00:05:33Nem síp. De sonka kezü logopédusshok játszhatnak síp-síp-sókát a segítségével.

ARK (Bárka)
Remek rövidfilm, szomorú, mégis inkább elgondolkodtató témával, csattanós befejezéssel.
Érdemes megnézni, milyen díjakat szereztek vele a készítők, valamint a többi műveiket is. Mind jövőbeli és talán jövőbe mutató témát taglal.
Legacy
The 3rd letter
aryx | 2011.04.20. 00:30:46cintula állítsd le magad, itt engem szoktak lepontozni! :) legköz csak annyit írj, hogy szar volt! és venni fogják :D amúgy jó volt, de még nem néztem meg csak első 20mp-et..peace

Tudtad, hogy a tigrisnek nem csak a bundája csíkos, de a bőre is?
Ilyen és ehhez hasonló "tök felesleges" tudást találunk az Unnecessary knowledge oldalon. Viszont munkaidőben remek szórakozást nyújt. :DValerius | 2011.04.19. 12:14:58jó szórakozás ez egy darabon, de egy csomó kijelentést meg lehet kérdőjelezni, nem is kicsit. ráadásul a helyesírás is csapnivaló... =)










akkor is ügyesnek tartod majd őket???