
Gondolom mindenkinek csak ez hiányzott az életébe. De végre megnyugodhattok, itt a sötétben világító nyugágy!
bandee1219 | 2007.11.21. 07:57:41Hát, nyomná a gigádat rendesen. :)
Szerintem akár még F1 pilóta is lehet majd belőle. Ugyan kicsit hosszas lesz a kerékcsere a boxutcában... :)
Schabee | 2008.02.29. 23:25:54jahjjjjj ez fájdalmas









