
Koukichi Sugihara, az "Év legjobb optikai illúziója" verseny nyertesének alkotása. Érdemes a többit is megnézni!
bungle | 2010.06.25. 12:44:58http://www.funvid.eu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=104105
Egely-féle hiperkocka megidézésének rituáléja ;)

"Lebegő" DeLorean a szobában. ;)

Már megint egy optikai illúzió, bár volt már ehhez hasonló az itteni képek közt.
Errtu | 2009.12.23. 09:30:11Aztán mit?

"Animált" illúziók.
Nusihusi | 2009.12.22. 07:39:55Cool:) Tiszta LSD feelingXD

Unaloműző trükkök karácsonyi összejövetelekre
Mikeee | 2009.12.18. 14:55:25A lábas trükk után a gyertyaeloltós trükknél milyen folyadékot használ?
Mert a por talán szódabikarbóna.

Újabb optikai csalódás: valami nem stimmel ezekkel a lépcsőkkel... :)
mephistto | 2009.12.11. 13:56:28Én engem valahogy nem tévesztett meg, sehogysem lebeg ez a ceruza végighozzáér a paravanhoz, nekünk ilyen ajtónk van, eszembe sem jutott, hogy lépcső volna ez :D

Optikai illúzió
Purple | 2010.02.19. 14:18:44milyen psziho zenéje van.. félek. :|

"Itt a piros, hol a piros" optikai illúzió.
nemerdekel | 2009.10.24. 10:54:22O_O

Optikai illúzió. ;)
Ti mit láttatok ott elsőként? :)Cheebeeke | 2009.11.18. 11:38:57Én e- mailben kaptam ilyet, azt mondták, ha segget látok, menjek el szemészetre...aztán rájöttem hogy az a csaj keze xD









