
Eközben Algériában... esküvő!
nyehőce | 2013.01.21. 10:17:37Buli, haverok, puska!
Egy kis csecsen lagzi zsamó módra :)
Sanci78 | 2012.10.28. 17:53:59Nem látszik túl boldognak a menyasszonyka. Lehet, hogy ott máshogy értelmezik a menyasszony lopást, és most épp ennek lehettünk tanúi. :)

A kitartás nagyszerű eredménye! 70 kg-ot fogyott egy év alatt. Tisztára mint egy fogyiszer és fitness termék reklám, de le a kalappal! :)
közlegény | 2012.10.06. 14:26:00kezd lefolyni a vázról, kitöltve jobban nézett ki.

Ezzel a szöveggel érkezett a post: „A Budapesti Királyi Törvényszéken lett kihirdetve az Apostoli Magyar Királyság EI P.1./2012./1.-es számú ítélete, az esküdtszék döntésének megfelelően! A rendőrök teljesen megértették mi történik, nem léptek fel ellenük, és az ügyvéd feladta az utolsó kenetet a bírónak. Vége van!”
bungle | 2013.02.21. 23:12:31izémizék küldte:
URL: http://youtu.be/4rUQjTFykiE
Szöveg: "Elmeorvosi vizsgálat, az otthonát jogosan védő Tauzin Krisztina ellen."

Elég gyorsan dobta a nőt ;)

A menyasszony túl hamar benedvesedett ;)

Forever alone esküvő
Nusihusi | 2012.03.28. 22:29:38Azt hittem már, hogy a számítógépét feleségül vevő pacákot semmi nem tudja überelni-.-

Erősen az események hatása alatt van... ;)
Beetom | 2012.02.15. 16:24:06Ilyen HÁNYaveti módon odaállni, térdelni.
Nyikhaj.

A világ első rizshajtású csuklós busza
brier | 2012.02.07. 08:32:19itthon is vannak olyan formák akik ekkora feneket keritenek az esküvőnek :)
A kiviak egy tradicionális grönlandi étel, amit a helyiek különleges alkalmakkor (esküvőkön, születésnapokon) szolgálnak fel. Fókabőrbe tesznek néha akár több száz alkát (a sirályhoz hasonló tengeri madarat) egészben tollastól, és 3 hónapra a földbe ássák egy kővel a tetején (ami folyamatosan nyomja ki belőle a levegőt). Mikor a madarak erjedni kezdenek kiássák, lecsavargatják szárnyaikat, lábaikat és megnyúzzák. Ezután a madárhúst különféle módon tálalják. Videó csak erősebb gyomrúaknak...7sleeper | 2012.01.31. 21:35:12a fóka meg az alkák véleménye talán nem gondolják annyira egészségesnek ;-)
(egyébként milyen hajlékony kaller-szaguk lehet az alkáknak, ha csak rohasztva lehet őket elfogyasztani.. :-o)









