
Lehet tippelni, mit rajzolnak a csajok! ;)

Mai bünti: cukorbabák ;)
sergi | 2015.09.18. 10:35:17Itt miért nem mosták fel a padlót olajjal?

Hát ez ott maradt! :D
Tóth József | 2015.09.13. 08:41:17Mehetnek a bográcsba. Ha nem halászlé lesz, akkor libapörkölt... :)

Elfelejtették felhúzni a korcsolyát a lányok... ;)
akarkiisvagyok | 2015.09.16. 14:26:53mert playback :)
ha jobban megnézed vannak olyan részek amikor megy az ének, de egyikük se énekel a mikrofonba.

Nem csak alfahímek léteznek ám! ;)
Tooni | 2015.08.16. 16:33:01Semmit sem tettek le az asztalra, mint a Puzsér!

Csajszik palacsintalankodnak :)
sztewe | 2015.08.16. 12:45:22Jah hipszter kórság

Állva pisilnek a lányok a Szigeten, de minek
Ravennë | 2015.08.13. 12:01:26:))

Ha valaki nem bírja a meleg(ek)et, nézze a mexikói időjárás-jelentést! ;)
watchup | 2015.07.10. 10:20:56Félreolvastam a háttérben a PRONÓSTICO-t :)

Miről álmodnak a csajok? (Bugyinedvesítő) :D

Két lány, egy csótány :)
szomi1 | 2015.05.14. 09:46:40Szerintem letüdőzte ;)










- A pénisz egy csontos szerv.
- Azt maga csak úgy érezte, kollegina