
Chevrolet Camaro "Death Race stílusban" a moszkvai tuning kiállításon.

Az eBay-en eladó ez a ritka állapotú '85-ös Camaro IROC Z28 (megtett út: 4,3 mérföld!)
rubigo | 2009.03.04. 08:40:35akkor úgy néz ki, ez sehogy sem jó vétel... :P

A szabályok nagyon egyszerűek: lerakod a fényképezőgépet, beállítod az időzítőt 2 másodpercre és elrohansz. :)
toth_pityu | 2009.02.25. 15:05:33Hogy mé mindenki háttal van? Én a helyükben szembe futnék... /a vonattal/ :)

Diákcsíny. 10 tűzoltó több mint 1 óra alatt szedte le a mikulás sapkát a Cambridge-i Egyetem tetejéről.
LittleDeejay | 2008.12.07. 19:46:12Szerintem sem kell ezt ilyen szigorúan felfogni... Lehet, hogy csak meg akarták mutatni, hogy ami a tűzoltóknak 1 óra, azt mi megcsináljuk 10 perc alatt, mert tuti, hogy annál többet nem kínlódtak vele :D Tehát jó az oktatási intézmény, leleményességre, és improvizációra tanítja a diákjait :D:D:D

Benedict Campbell digitális művészete
M.agnus | 2008.11.12. 07:54:57Feszüljek meg, de számomra nem mond egyik sem semmit. Céltalan, kifejezéstelen. Nagyszerűen van megoldva a feladat, de attól még feladat marad.

Mai ismeretterjesztő rovatunkban az új-zélandi óriás weta szöcske (Giant Weta).
uselessjunk | 2008.11.07. 01:37:31Gyerekkoromban benne volt valami könyvben. A teljes neve Wetapunga, ami a helyi Maorik nyelvén azt jelenti, hogy a csúnya dolgok istene.

Jamie Campbell fotói
wtf | 2008.10.09. 18:22:15Nem tudnátok ajánlani egy oldalt, ahova küldhetnék mindenféle faszságot, aztán ha nem rakják ki jól megsértődhetnék?

Hány tevét ér a barátnőd? Itt megtudhatod! :)
(Az enyém: 71 teve, 1 kecske és 9 birka, várom egy sejk jelentkezését! ;))Vigyori | 2009.09.15. 17:08:2960 teves és 2 kecske.... hmmm hát lehetne jobb is :S

Réznyaraló Ausztráliában a Casey Brown Architechure tervezőitől. Érdemes még megnézni a tervező Treehouse nevű projectjét is!
BusKeyCome | 2008.08.02. 17:42:57Már meg ne haragudj, de romák Mo-n sincsenek csak tetves CIGÁNYOK. :-)
Jól elbújt a kis rohadék. ;)
Itt jól látható (enélkül észre se vettem, hiába bámultam perceken át a fenti képet :)). És itt egy kép oldalról is.Ujvy | 2008.05.16. 14:09:55Vannak jó képeid, tehát nyilván tehetséged is hozzá. Inkább "tanulj" még, ne "hencegj", és viheted valamire. Persze ha fotós akarsz lenni..:D Egyetemre meg szinte lehetetlen bejutni..










Mert ez egy '77-es z28-as camaro ha jól látom, de amúgy nagyon ott van:D:D