
Tokyo Motor Show
Travis Kestrel | 2015.10.31. 12:30:53Miért kell az összes futurisztikus jellegű autónak ilyen rondán kinéznie? Komolyan, eddig a Tesla és a BMW i8 ami valami épkézláb "futurisztikus" formavilággal rukkolt elő.
Cobra 11 - orosz verzió ;)
T1B3R1U5 | 2015.10.21. 19:48:50Egyem meg, hogy kapaszkodott a kis sárga! 8)

The race... zene füleimnek :)

A világ „legbetegebb” autóversenye
A Figure 8 lényege, hogy az autók egy nyolcas alakú pályán száguldoznak. A verseny első köreiben még semmi különös nem történik, de ahogy nyúlik a mezőny hossza, beindul az őrület. A verseny idővel olyan formát ölt, mintha 28 autó egymás útját keresztezve folyamatosan átgázolna egy piros lámpán. A győztes az lesz, aki a legtöbb kört teszi meg.Findzs | 2015.10.03. 18:15:19beszarás :)

Vonós 4-es elkerülő. A dugódíjat fizetők között, hangverseny belépőket sorsolunk ki. ;)
kissfreezer | 2015.10.01. 13:48:10Nem ezt játszották muzsikusok a süllyedő Titanic-on?

Halálosan felpörgetve, keverve nem rázva :)
hawkeye | 2015.07.28. 09:43:53
Spielbergtől lopni... Még ilyet....

Új ugratós játék Szaúd-Arábiában ;)
sztewe | 2015.07.27. 22:33:22Milyen poén lehet abba a buszba utazni hulla hopp!

Unatkozó parkőrök ;)

Bizarr halottaskocsik

Később verseny is lesz... ;)
Tomi Demo | 2014.10.22. 15:02:45A "rendezők" mennyire képben voltak már... :)









