
Homok és jégszobrok kiállítása Moszkvában.

Bűvész vidra - figyeljétek a kezét, mert csal! :D
Tooni | 2011.01.21. 11:19:30Ha nincs keze és nem volt mit figyelned, nem is csalt. Tehát akinek nincs keze, becsületes.

Tippeljetek a kép alapján, mit reklámoznak! :)
7sleeper | 2011.02.17. 21:07:36pinát. mert e nélkül a valami nélkül nem tudnák eladni 4 sure.

Amikor angyalok hullanak az égből... ;)
mazs1986 | 2011.01.25. 18:25:03Jah, egyes nézetek szerint pedig alaktalanok, és ha (esetlegesen) bekövetkezik az Apokalipszis, majd a bűnös lelkek testébe "költöznek", de inkább démonnak tűnnek majd, mint angyalnak...
Egyébként teljesen profin van megcsinálva az egész reklám. Minden apró részletre figyeltek: gondolok itt a szárnyakra.

Csóró vagy és nem futja kondibérletre?
A megoldás: kérj kölcsön egy gyereket, vagy éppen csinálj magadnak és utána gyúrhatsz vazze. ;)
Egy hasonló poszt a Sport Izén.Sircsocso | 2011.01.20. 22:40:58hupsz rossz helyre írtam

Mint a nyíl...
Egy másik hasonló videó.superxaba | 2011.01.21. 16:11:12de miért hátrafelé filmez? előrefelé lehet érdekesebb lett volna...

Szociopata Barbi
brier | 2011.01.21. 13:16:53szerintem nagyon is beteg képek, nem hiszem hogy a lányom örülne ha a barbie-jai igy néznének ki XD

A jövő utasszállító repülői
brier | 2011.01.24. 15:29:25szerintem tök jol néznek ki, de ugyanugy ezekre sem ülnék "majd" föl mint a sima repülökre...
még egyik sem maradt fent :D

A barátnőm biztos szeretné, ha így pörögne a nyelvem, mint neki..... :)
Steve19+ | 2011.01.23. 17:06:17http://www.youtube.com/watch?v=0WQprLGuo6U Itt az eredeti. Busta Rhymes utódja lesz még ez a srác!

A "kilátástalan" helyzetből is van kiút. :)
Nusihusi | 2011.01.20. 22:53:46Haláli a mókus:D










mekegek, mint Takács Nikolas :D