
Érintőképernyő a Gröningeni Egyetemen
gntlmAn | 2011.02.17. 10:18:03a pókember meghülyülne tőle xd
Jujujujujuhuhui!!! Román csatakiáltás. ;)
Nusihusi | 2011.02.17. 21:17:47Füvezős lagzi;)

Tudományos izébizé: a lótusz effektus. (A méznél kikerekedett a szemem. - T.)
Maggi | 2011.02.17. 23:29:53Kompozit nanorészecskék alkotják a lótuszvirág felszínét. Ebből írtam a szakdolgozatomban és idéznék az egyik olvasmányból a témával kapcsolatban:
"Az anyagok viselkedésében a felületi tulajdonságok meghatározó szerepet töltenek be. Egy példa a természetből a lótuszvirág. A virág levelének felszínén mikroszkopikus struktúra alakult ki (mikronos és nanométer nagyságú strukturális elemek). Az alapstruktúra 5-10µm, amin belül másodlagos finom struktúra található, akár 10 nm körüli méretek is előfordulnak. Ez a magyarázata annak, hogy a lótuszvirág levelei vízlepergető képességgel bírnak, aminek hatására öntisztító folyamat is végbemegy a leveleken. Ezen természeti jelenségen alapul, az úgynevezett lótusz-hatás: (W. Barthlott 1990-es évek) a nanorészecskék / nanostruktúrák különleges viselkedése és ennek
hasznosítása."

Vajon a magánéletben is ilyen jól fúj a csajszi? ;)
lb7 | 2011.02.17. 07:21:56Én a barlangrajzokat is bonyolult és nehéz rajznak tartom... pálcikaembert azt tudok.
Viccet félre, csodálom azokat akiknek ilyen kézügyességük van.

Érdekes bemutató a légzsákok használatáról!
Kuly | 2011.02.16. 23:57:13ÁÁh ez Fight! Elképzelésem sincs, mire számított. Lehet, hogy akart egy kört röpülni vele, ahogy leenged. Mint a lufin a kindertojás-hupikéktörpikék.

Talán sokan emlékeztek még Hapci Benő barátunkra... Most megtaláltuk a cicáját is! ;)
Mr.T. | 2011.02.17. 12:17:02Posztszöveg, utolsó mondat. ;)

A napi cukizé: ébresztő! Reggelihez sorakozó! :D
Kuly | 2011.02.16. 23:24:28Nekem a hűtőajtó csapódásra indul be a szervezetem. De van mikor az is csak átverés!

Szövetmintás hálózsák, a szó legszorosabb értelmében. :D
Nas | 2011.02.16. 21:28:58Régen a hentesnél volt kilógatva szarvasmarha meg disznó bontási rajz. Na, ez ugyanaz, csak medvéknek.

Wifi a tömegközlekedésben.
Véleményetek szerint nem lenne ettől fontosabb fejlesztés, amit végre kellene hajtani a cikkben említett társaságok házatáján?
Ti használtok, illetve használnátok wifit ilyen formában?Zeppelin01 | 2011.02.16. 18:56:26Úristen! A végén még takarítani is fognak
Bear Grylls egyik iszonyatosan félelmetes átkelése egy szakadék felett. Komolyan, nem is értem, hogyan mer ilyeneket véghez vinni ekkora nyugalommal.









