
Chatroulette - a pár napja feltett omegle random chathez hasonló oldal, azzal a plusszal, hogy itt webkamerát is lehet használni.
Így lehet pl. olyan arcokba belerohanni, mint ami a postképen is látható. :D
focuskoma pedig még az előző post kommentjeiben megosztott velünk pár arcot (vigyázat, NSFW!), akivel "összefutott". :D Ti is írjátok a kommentekbe az élményeket! :)bungle | 2014.09.17. 09:46:17www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/52897_
FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :D
Mitsurugi | 2011.06.05. 20:22:36Nekem nagyon bejön a hangja. Függetlenül attól, hogy fiúként született, most pedig "tranzisztor" :D
Facebook oldala: http://www.facebook.com/bellnuntita
Honlapja: http://www.nuntitabell.com/

"Most direkt szivatsz vaze?"
Nusihusi | 2011.03.17. 23:44:55Ez mekkora szemétség már:D

A farmtól a hűtőig
Csak erős idegzetűeknek!lb7 | 2011.03.17. 10:07:53Na valami nagy kínnal rávettem magam, hogy belenézzek a videóba. Eszem húst, de ezzel a fajta feldolgozási móddal valahogy nem értek egyet. Miért kell azokat a szerencsétlen állatokat kínozva lemészárolni? Mert nekik már úgyis mindegy? Jah...bocs! Nem lenne "emberségesebb" mondjuk gázzal?
Nem baszdmeg.... ez nem normális... :(

Palackba zárt szivecske 82 dollárért (~16ezer Ft)
Purple | 2011.03.16. 17:52:39faszpirint XD

Szélturbina "szemétből" Malawiban.
Videó interjú a fiúval a ted.com-on (magyar feliratos).thisisreal | 2011.03.16. 17:08:10Jól felkapták a srácot, csak mert összetákolt magának egy ilyen hulladékot. ;)

Mint két tojás. Apa helyében gyanakodnék... :D

Mai cukizzé: hörcsög kaleidoszkóp
Nusihusi | 2011.03.17. 23:16:25Volt már valami hasonló, de ez valami nagyon aranyos:)))

Egy kis visszatekintés a téli eseményekre... ;)
lb7 | 2011.03.16. 10:04:03És most, hogy ezt megnéztem, nem látok idén több havat? Nem értem az összefüggést, de azért köszi :D

Xbox 360 aligátor mod - nyomd be (ki) a szemét, ha játszani akarsz! :D
Szancso | 2011.03.16. 08:48:57Félek hogy megharap!:)Mit eszik?DVD lemezt?









