
Higanymozgás a háttérben ott van! :D
Asha | 2011.05.14. 09:30:05Nagyon jól tolja! Le se lehet állítani :-D Itt a kis srác volt a főszereplő.
Hmm... guszta! ;)
lb7 | 2011.05.16. 08:12:40Szánalmas...

Utazzon északra, sarkifény-túrára!
Laretta | 2011.11.06. 20:52:43Ilyet szívesen megnéznék élőben is

Longcat szállítása. ;)
Nusihusi | 2011.05.13. 23:00:41Ez már majdnem 1 vonat:D

Erre felkapod a füled! Itt a Superbox!
Zolibaba24 | 2011.05.11. 16:24:05Nyugalom, hamar feltörik ezt is ... :)

Vegan Black Metal Chef
Csatanikinga | 2011.05.14. 22:07:53Pedig nagyon jó :)

"Oké, akkor most próbáljuk meg lendületből."
lb7 | 2011.05.16. 07:57:22Ha nem megy ésszel, majd megy ész nélkül...:P

Kerekecske dombocska, picit sérülhetett az arcocska... ;)
Kicsit morbid, de a Segway-t gyártó cég tulajdonosa, Jimi Heselden tavaly épp egy terepváltozattal murdált meg.bungle | 2013.01.23. 11:39:49http://youtu.be/JuQYpSfFKnA
Legtöbb már volt mondjuk a fenti videóban is...

A mászóka tudott egy jobb trükköt... ;)
Nusihusi | 2011.05.13. 23:47:29A postszöveg ütős:D

iPhone vs Blackberry
bungle | 2011.12.01. 01:44:13FireFly küldte (elég régi meg külön postnak szerintem gyenge):
URL: http://www.youtube.com/watch?v=bVO8o_PKvVg
Szöveg: "Blackberry vs Apple
A revans!"









