Minden benne van ebben a videóban, ami egy jó bringás videóhoz kell
Gyönyörű táj, hangulatos aláfestő zene, és persze egy komoly bringás, Mike Hopkins.SEszter | 2018.05.06. 22:43:36https://ok.ru/video/45023562474Ha a szavak úgy néznének ki, mint a jelentésük
Daniel Carlmatz azzal töltötte az elmúlt évet, hogy minden nap lerajzolt egy szót.Gyerek előtt és után
Zseniális ez a fotógyűjtemény!7 perc összeállítás emberekről, akiknek inkább pihenni kéne és nem dolgozni
VanZant | 2018.05.02. 11:14:58A dominós nagyon jó! :D
25 méteres hullámot meglovagolni nem kis teljesítmény
Guinness rekord is lett belőle.Madáretető lakókocsi
Mintha ilyet nem tudna az ember házilag is készíteni.Ravennë | 2018.05.02. 10:13:00Tök jó, ezzel mehetnek majd Afrikába.
Sokkal kevésbé uncsi a golf, ha síeléssel kombinálod
Bringával lehet csak igazán nagyot zakózni
Az orosz sereg valamiért nagyon nincs kibékülve a modern technológiával
SEszter | 2018.05.06. 23:06:18Bezzeg az amcsiknál okosórát kapnak a katonák!
https://secu.hu/fitneszalkalmazasok-veszelyeztetik-az-amerikai-katonai-letesitmenyeket
:D
Hiánypótló oldal a retró szerelmeseinek
Mert ki más szeretné még a zenéi minőségét kazettásra butítani?vadonka | 2018.05.02. 14:15:52Nekem volt bakelit lemezem, kazim, aztán cd, mielőtt mp3-ra váltott a világ nagy része. Egyértelmű a legtöbb baszakodás a kazival volt. Pontosan azok miatt amit rockerviktor is írt. A szalag nyúlt egy idő után, a 90 perces kazikon olyan nagy mennyiségű szalag volt, hogy ha gyorcsévével tekertem akkor úgy megszorította a szalagot, hogy lejátszásnál nyávogott az egész. Hamar rájöttem, hogy max 60 perces kazikat volt szabad használni. A FeCr és a CrVa kazik voltak a menők. A metál kazik tényleg hamar szétkoptatták a fejet. TDK, BASF, SONY, stb. Az igazán kurrens zenét úgy másoltuk, hogy 60 perces kazi de csak egy oldalán volt zene, szóval 30 perc volt a kazin. De persze minden gyerek rémálma az volt annó amikor egy házibulin egy kotvány magnó a féltve őrzött kincsként tartott kazi szalagját kitekerte. Ott a ceruza volt a mentés, de a gyűrt szalagot már soha nem lehetett normálisan kisimítani. Apámnak csinált egy házi cuccot ami a gyűrt szalagot tekerte át újra meg újra pici nyomással görgők között. Azzal "simította" ki a gyűrt kazikat. A környéken mindenki hozzá hordta a sérült kazikat. Megtanultuk, hogy a legjobb zenékből mindig legyen egy eredeti és azt másoltuk le ha buliba vittük. Bulikra csak a szar gagyi kazit volt szabad vinni. Főleg mert az a veszély is fennállt, hogy valamelyik fasszopó lenyúlta "kölcsönkérte". Aztán jött a CD. Ott nem volt minőség romlás, csak akkor kezdett pattogni a felvétel amikor már atom karcos volt az egész lemez. Az mp3 korszak és vele együtt az mp3 lejátszók meg egy új világot nyitottak hiszen hatalmas mennyiségű zeneanyag fért el egy kicsi lejátszón is. Ami ráadásul olyan pici volt mint egy gyufásdoboz. Nagy szám volt annó. Szóval igen, a kazetták a mai technikához viszonyítva egy sérülékeny, gyengébb minőséget képviselnek.