Izé
Belépés / Regisztráció
Küldjél izét!
Top izék
Utolsó kommentek
KATEGÓRIÁK
IZÉ
ART
AUTÓ
FILM
GAME
PINK
SPORT
TECH
ZENE
BEST OF IZÉ
NSFW
Állati jók!
6264
Bébz
9612
Cikizzé
4642
Dubya bá
58
Egyéb izék
5942
Épületes izék
1132
Fényképizés
1794
Filmizék
1899
Fotóbótos izék
235
Gémizé
939
Guruló izék
2028
Hiánypótló termékizék
2666
Humorizélünk
2949
Japcsizék
859
Képaláírásos
525
Kis hasznos
1023
Moddingoló
166
Napi izés téma
1784
Tudományos izébizék
1441
Videósdi
9504
Vizuállatságok
1597
Ne maradj le a legjobb izékről, iratkozz fel a heti hírlevélre:
Mai cukizé: cica vs. hajszárító :]
cica
macska
hajszárító
küzd
játszik
cuki
0
+1
-1
megosztás
2011. 10. 13. 10:21 |
Állati jók!
|
CRaPtRaSH
|
8205
|
14
Facebook
Twitter
E-mail
Nusihusi
2011. 10. 13. 21:29 | #14
A macska szélmalomharca:D
0
VÁLASZ
Szancso
2011. 10. 13. 19:33 | #13
Az mondja hogy:Mosás,melírozás,szárítás 2500 Ft.:D
0
VÁLASZ
bungle
2011. 10. 13. 18:46 | #12
Ne fárasszál, most nincs hangulatom a szokásos félrebeszéléshedhez, téma terelésedhez, a kommentre teljesen más, oda nem illő faszságok felhozatalához és egyéb baromságokhoz. Köszi!
Előzmény:
sahinel (11)
0
VÁLASZ
sahinel
2011. 10. 13. 18:40 | #11
Az emberek különböznek, máshogy látják a dolgokat. Mit szólnál hozzá ha pl mindenki ugyanazt a zenét hallgatná? Jó változatos lenne a rádióműsor.
Előzmény:
bungle (10)
0
VÁLASZ
bungle
2011. 10. 13. 18:34 | #10
Néha eszembe jutnak az idióta emberek és akkor jókat mosolygok. :)
Előzmény:
sahinel (9)
0
VÁLASZ
sahinel
2011. 10. 13. 18:29 | #9
Látom maradandó károkat okozott benned a multkori "kutyás" fórum. Aludni azért tudsz rendesen? Vagy éjszakánként is rémálmok gyötörnek?:DD
Előzmény:
bungle (5)
0
VÁLASZ
Porcelanbaba
2011. 10. 13. 18:26 | #8
ó de cuki egyem meg :D
0
VÁLASZ
bungle
2011. 10. 13. 16:12 | #7
http://i.imgur.com/bbOBQ.gif
+1
VÁLASZ
Tooni
2011. 10. 13. 15:52 | #6
http://www.youtube.com/watch?v=snuHS5cehh0
+1
VÁLASZ
bungle
2011. 10. 13. 15:46 | #5
www.ize.hu/comments.php?post_id=6021
(ja igaz, az nem kutya, mert nincs 40 kiló... ;))
Előzmény:
kiisb (4)
0
VÁLASZ
kiisb
2011. 10. 13. 15:34 | #4
Okosabbnak hiszi magát, mint a kutyák, pedig azok csak a slaggal csinálják ezt.
0
VÁLASZ
Bogi22
2011. 10. 13. 12:31 | #3
Elkaplak ahh mindjárt meg van .. ah :( nem jött össze :S
0
VÁLASZ
bungle
2011. 10. 13. 11:16 | #2
Invisible Enemies. :D
www.ize.hu/comments.php?post_id=9755
0
VÁLASZ
Gabi777
2011. 10. 13. 11:15 | #1
Jaj mekkora birka már! :D Olyan mintha egy damilon lógna mikor kapálózik...:D
0
VÁLASZ