Izé
Belépés / Regisztráció
Küldjél izét!
Top izék
Utolsó kommentek
KATEGÓRIÁK
IZÉ
ART
AUTÓ
FILM
GAME
PINK
SPORT
TECH
ZENE
BEST OF IZÉ
NSFW
Állati jók!
6264
Bébz
9612
Cikizzé
4642
Dubya bá
58
Egyéb izék
5942
Épületes izék
1132
Fényképizés
1794
Filmizék
1899
Fotóbótos izék
235
Gémizé
939
Guruló izék
2028
Hiánypótló termékizék
2666
Humorizélünk
2949
Japcsizék
859
Képaláírásos
525
Kis hasznos
1023
Moddingoló
166
Napi izés téma
1784
Tudományos izébizék
1441
Videósdi
9504
Vizuállatságok
1597
Ne maradj le a legjobb izékről, iratkozz fel a heti hírlevélre:
Szép dolog a szerelem... ;)
polip
legó
legózik
0
+1
-1
megosztás
2011. 08. 22. 13:05 |
Állati jók!
|
Mr.T.
|
3143
|
8
Facebook
Twitter
E-mail
7sleeper
2011. 08. 24. 18:10 | #8
ez a gyűrűk ura rendezői változatában volt benne:
legolast elkapja a polip mória előtt
+1
VÁLASZ
bubi66
2011. 08. 22. 18:03 | #7
Polipéknál ilyen a guminő .
0
VÁLASZ
Mr.T.
2011. 08. 22. 16:48 | #6
Gyerekszoba? Nincs, nem volt és már nem is lesz.
ismeretlen:
Ha nem küldöm be, akkor még ez sincs. Aztán akkor markolászhatja mindenki a sajátját. Így meg legalább a semmit, de az már valami.
Előzmény:
Tooni (1)
0
VÁLASZ
Öcsi
2011. 08. 22. 15:21 | #5
kompatibilisek :D
0
VÁLASZ
MADve
2011. 08. 22. 15:09 | #4
az egy fajta lego :) ez olyan mintha azt mondanád, hogy "nem lego, hanem system" vagy "nem lego, hanem technic"... persze értem a felháborodást, a duplo tényleg sértésnek számított szülinapon - egyfajta degradálás :D
Előzmény:
Tooni (1)
0
VÁLASZ
dude
2011. 08. 22. 14:25 | #3
Azt a klór gyereket is ölelgethetné a polip, miután összejött a kétbetűs buzival, mint két kicsi lego...
+2
VÁLASZ
ismeretlen
2011. 08. 22. 14:13 | #2
Na ez aztán a nesze semmi fogd meg jól videó. Persze szívesebben elnézegetem, mint mondjuk egy kiszel tünde klippet. Szóval végülis tök jó.
0
VÁLASZ
Tooni
2011. 08. 22. 13:47 | #1
Gyerekszoba? Az nem Lego, hanem Duplo! :D :P:P
0
VÁLASZ
legolast elkapja a polip mória előtt