
Stop-motion animáció - Micro Mayhem!
.::JunKieEQ::. | 2013.05.08. 00:47:49Egy-két hektár elkerített tisztás belefér... Eleve nem zavarnám össze szerencsétlen balf@sz "vadászokat" mindenféle tereptárgyakkal... Sportszerűbb volna ha összes quados kapna puskát, a vadászok meg járgányt.... ez lehetne a lovaspóló modern megfelelője.... Mellesleg az elhagyott gyártelepek újrahasznosítása sokkal kisebb környezetterhelést jelentene...
Orosz komp-poszt ;)
Szancso | 2015.04.29. 21:39:03Most küldték emilben. :)
De látom, hogy itt már nem létezik.
https://www.youtube.com/watch?v=pMCrj02SUlA

Steampunk AT-ST asztali lámpa
cila | 2013.05.09. 08:09:34Ha több lenne belőle egy helyen, azt is mondhatnák: "Rezesbanda"

Félelem és reszketés a budapesti vidámparkban
gigo | 2013.05.08. 14:43:05A cikk utolsó bekezdése odacsap:
"Veszélyes a szívbetegekre
A fejjel lefelé lógás az orvosok szerint veszélyes a szívbetegségben, szembetegségben, magas vérnyomástól, sérvtől, gerincsérüléstől, fülgyulladástól szenvedőkre és a terhes nők számára."
Na most lehet hogy én vagyok az értelmi fogyatékos de ha szívbeteg, sérves, gerincproblémás, terhes nő vagyok, nem ülök fel egy olyanra ami fejjel lefelé fordít, és belepaszíroz az ülésbe... :D
Szembetegség, és fülgyulladás esetén valszeg a vidámparkba sincs kedvem menni, mert szarul vagyok...
A magas vérnyomásra meg igyon vörösbort, hányhat flying circus nélkül is... :D

Pitbull csapda ;)
kizcar | 2013.05.08. 14:41:21még ilyen hasazást nem láttam

„Halálos ágyán” beszél az egykori CIA vezető az USA-ban őrzött idegenekről
bungle | 2013.05.14. 23:12:58Megszólalt az ember, aki tengerben ufókat javító földönkívülieket látott
http://index.hu/kulfold/2013/05/14/ufot_latott_az_amerikai_legiero_alezredese/

h0les - ha túl drága a drog ;)
macsku | 2013.05.08. 07:12:17Ilyenel vezetni, az az igazi. Szerintem a kresz nem tiltja.

Sexy Pool Party
Nusihusi | 2013.05.07. 23:00:58Már megint becsapós volt a postkép:D

Nostradamus hatás: A sátán serege
Az Apokalipszis négy lovasa elhozza a háborút, éhínséget és halált a sátán utolsó csatájában? A szakértők attól félnek, hogy a sátán tombolását jelző számos esemény már bekövetkezett.mandyedi | 2013.05.13. 12:05:17Nem kell ide sátán, meg Nostradamus jóslata. Elég ha megnézzük, milyen szinten szennyezzük a természetet, írtjuk az élővilágot, stb. Nem a sátán vagy kitudja milyen természetfölötti fog véget vetni, hanem maga a természet fog ellenünk fordulni. Nincs ebben semmilyen misztikum.
Egy másik elmélet szerint meg pont afelé tartunk, hogy egyre jobb világban fogunk élni és nem hogy világvége közelít, pont az ellenkezője.
Jómagam nem tudom melyik válik be, majd kiderül...

A csajok telefonszáma után most már csókra hajt... :)
Tooni | 2013.05.22. 13:21:39Maradjon is ott!









