
15 nyugodt, csendes, ámulatba ejtő kisutca. Jó lehet itt lakni...
Gtxpowaa | 2013.05.12. 12:23:03Kiábrándító, hogy a CS_Italy igazából frencs...
Meditáció: a pohárhasonlat
cila | 2013.05.10. 21:27:33Egy percre én is levettem a kezem az egérről. A mellettem lévő pohár volt a szeizmográfom.
És, koncentráltam. Azt hiszem, sikerült megakadályoznom egy földrengést. Éljetek békében!

A legjobb haverok is néha olyanok tudnak lenni, mint a zombik: az agyadra mennek! ;)
Nusihusi | 2013.05.09. 19:32:17Nagyon aranyos, ahogy makog:D

Told a füledbe! ;)
eospower | 2013.05.09. 23:22:06Még hallani valami csöpögést is a háttérben!

Igazi lángész
Nas | 2013.05.10. 17:45:54:S Dokinál voltál már vele? Vigyázni kell, mert könnyebben begyulladhat a középfüled, és az kellemetlen.

Az államilag nem regisztrált magok használatát büntetné az EU
Nas | 2013.05.10. 13:34:26"Legjobb tudásom szerint az eu csak iránymutató törvényeket hoz. minden tagállam maga dönti el, hogy hogyan alkalmazza/nem alkamazza/adoptálja őket. Tévedek?"
Pl. GMO-kérdésben vannak irányadó javaslatok, de vannak a közös piac védelmét szolgáló, mindenkire nézve kötelező megállapodások is. Az engedélyeztetés folyamata nyilván az adott ország jogrendjébe illeszkedik, de ugyanazoknak a kritériumoknak kell megfelelni.

Rendszer Gazda :D
HoPpY | 2013.05.11. 09:50:51Hát nekem nem lesz lelkifurdalásom, azért mert nevetek ezen a videón. Nem az amishokon nevetek és mint alattam írták nem is az volt a lényeg, hanem hogy egy IT-s szakember hasonló tudással rendelkezik mint, ahogy ők értenek a gépekhez.
Megértem én a te álláspontodat, de szerintem ez csak egy videó, attól függetlenül, hogy nevetsz rajta nem leszel se rosszabb se jobb ember, mert ha ott van előtted egy ilyen vallású ember nem fogod kővel megdobálni csak, mert egyszer nevettél rajtuk. Egy kis ellenpélda:
http://www.youtube.com/watch?v=s2TKQma7ijw
Legyen szép napod! :)

Kifejlett kakukkhal fiókákat etetnek mostohaszüleik

Ha már szóba kerültek a nyulak: Felelős állattartás rovatunkban ma egy humortól sem mentes kezdeményezés a témában. (Ugye gyerekjátéknak már senki sem vesz állatot...?)
Saját megjegyzés mindazoknak, akik nyúltartásra adnák a fejüket: Az egyik legnagyobb nyulas fórumon külön topic viseli ezt a címet: "Ma mit rosszalkodott a nyuszi?" - Elgondolkodtató... :)Nas | 2013.08.08. 14:11:13Ne!
(Amúgy jópofa ez a nyusszancs is, bár nekem a lógó fülűek nem jönnek be annyira.)

A Szombat esti tánc „futotta még” kategóriájának nyertese ;)
Maccoyi | 2013.05.08. 21:44:27"Tessék pörögni-forogni-hajladozni, míg ránk fog hajnalodni!" :)









