
Wadi Al-Salaam: a legnagyobb temető
A becslések szerint minden évben több mint félmillió holttestet temetnek el az iraki, 1485,5 hektáros (6 négyzetkilométer) területen fekvő temetőben.cila | 2013.05.23. 14:34:09Jó nagy gödör lehet a közeli agyagbányában.
Online pizzarendelés a jövőben: kiválasztod a pizzát (vagy letöltöd egy torrent oldalról? ;)) és kinyomtatod! :D

Egy fura, ritka „képesség” és a bemutatása utáni reakciók

Choreography by Chris Brown ;)
eospower | 2013.05.29. 20:13:39Az egyik csaj pont alányúlt

Kutya-macska barátság :)
Tooni | 2013.05.23. 06:43:00"máris van értelme élnem!!!"
Nem, nincs.
És most lehet nevetni! :D :P
"felvidít, hogy másoknak akkor jó, ha nekem éppen nem..."

Brazil utcai élménypark
ff102590 | 2013.05.22. 14:29:01...akkor is nevet majd az operatőr, ha egyszercsak hipphopp eltűnik a két külyök a vízelvezető csatornában?

Újabb kávéhabos művészet
bungle | 2016.01.26. 13:11:22www.funpic.hu/hu/kategoriak/egyeb-foto/54653_?categoryId=10&position=&large=1

Otthon szülés kádban
Ti mit gondoltok a gyermekszülés ilyen megoldásairól?
Majdnem lepattant a golyó a fejéről.
cila | 2013.05.23. 19:18:57Igaz, csak 9 hónapig voltam alig-alig kiképzett kiskatona és lövészeten sem értem el százszázalékot, azért szólnék:
Nemszakértői minősítésem tudatában gondolom:
Úgynevezett "pattogó golyó volt" (értsd: nem neki címezték, de a terep olyan volt). Szerintem, pechje volt

A miniatürizálás csodája egysenesen
JapánbólMadagaszkárról. És ha még ez is nagy lenne, itt van gyufafejnyi kivitelben.bungle | 2013.05.22. 15:30:58Volt egy rakás ilyenem, de nem találom őket sehol...
A következőt már nem veszítem szem elől!
http://i.imgur.com/5ZGK5FN.jpg









