
Észak-Koreában meg éheznek...
+ egyben újabb bájos kacaj.focuskoma | 2013.06.08. 11:20:59Bocs haver, nem gondoltam ilyen dolgokra amikor ezt linkeltem.
Üdv a világunkban!
7sleeper | 2013.05.30. 20:35:03főleg mivel értené
hiszen ez neki
kínaiul van ;o)

A szőrtelenítés egy érdekes változata
Nusihusi | 2013.05.30. 13:32:12Én maradok a gyantázásnál. Az kevésbé fájdalmas:D

Emberi erővel hajtott óriáskerék Mianmarban
cila | 2013.05.31. 21:44:203503-an nézték meg és csak 3 komment?!
Tényleg. Mit is lehet erre mondani? Mókuskerék, taposó malom? Rangoon (most már Yangon) aluli munka?
Kissé utána néztem. Úgy tűnik, Burmában nem csak az óriáskerék instabil (ingatag). Szó ami szó, oda se mennék nagykövetnek.

Mai cukizé: Butch és ikertestvére :)
Szancso | 2013.05.29. 18:02:12Félelmetes ellenfél. :)

Mégsem kell a szoba ;)
Nusihusi | 2013.05.30. 13:10:03Ezt megjátsszák 1 szívbajossal, és akkor valójában ülhetnek gyilkosságért-.-

Ál-ByeAlex
Nusihusi | 2013.05.30. 12:26:41Nagyon jófej a mamád:)

Most aztán jól megbüntette az autót, máskor biztos nem rosszalkodik!
Tooni | 2013.05.30. 14:21:14Audi reklám: Egy ökröt is megbír!

Mai bünti: Major Lazer - Bubble Butt
the thing | 2013.05.30. 01:30:04Mint a legtöbb zenei klipp ez is nagyon beteg.

Csórók vagyunk és kövérek
Egy 36 országot érintő kutatás szerint a magyarok a legboldogtalanabbak. Biztonságban érezzük magunkat, de kevés a fizetés, és utáljuk a politikát.









