
Neb-senu ősi egyiptomi szobra önmagától fordít hátat a Manchester Museum látogatóinak.
bungle | 2013.11.22. 10:58:15Az Izés látogatók ezt már júniusban megoldották. :)
Ezt a Szily Lacikát nem akarja már valaki fejbeb***ni egy péklapáttal, hátha észhez tér és nem kezd el cigányozást kiáltani az ostoba fejével egy olyan videó kapcsán, ahol senki egy szóval nem említette a cigányokat?7sleeper | 2013.06.26. 19:06:51ha nem is péklapáttal, de azzal a "Hófehérkével" akit telibe kapott a kamera
éjjel 1-kor, miközben mesterségét, a besurranásos tolvajlást intézte
szívesen
(ha "a tetves ismeretlen"-nel zárnák a rendőrök az ügyet, kicsit morcos lennék rájuk)

„Vesszenek a bankok!” - tüntetnek a devizahitelesek
bungle | 2013.12.18. 17:33:41Cole küldte:
URL: http://www.birosag.hu/szakmai-informaciok/sajtokozlemeny/fovarosi-itelotabla-itelet-devizahitel-ugyben
Szöveg: "Fővárosi Ítélőtábla - ítélet devizahitel ügyben.
Ez az, ami kimaradt a híradóból, nem úgy mint a 6 nappal későbbi Kúria döntés!"

The BPA featuring David Byrne and Dizzee Rascal "Toe Jam"
focuskoma | 2013.06.25. 15:59:49Még mindig nagyon jóóóóóó!!! :D

LEGO inspirálta desszertek

Dynamonak nem volt buszjegye és így bliccel ;)
KeleMan | 2013.09.20. 14:01:07Miaz, a RedBull nem fizette meg rendesen!? :)

Lottómilliárdok: áldás vagy átok?
Egy felmérés szerint a lottónyertesek 70%-a hét éven belül elveszíti vagyonát és anyagi gondokkal küzd.bungle | 2017.02.13. 10:06:00http://faktor.hu/faktor-lotto-fonyeremeny-boldogsag-irigyseg
"Nagy-Britannia egyik fiatal lottómilliomosa azt állítja, a rengeteg pénz tönkretette az életét. Azt tervezi, hogy pert indít a lottózás helyi vezetője ellen, mert szerinte a szerencsejátékban való részvétel korhatárát 16 évről 18 évre kellene emelni."
LOL.

- Van szivargyújtó a kocsidban?
- Ja.
- Akkor dobd ki a pi**ába!Randal Graves | 2013.06.25. 19:26:04És senki se használjon benzines öngyújtót mert fel fog robbanni. De ezekben a videókban is már milyen balfaszok vannak? elöbb 10 littyó benzinnel körbelocsolják a kocsijukat és ha meggyullad csodálkoznak.
Aki tudja mi miért ég, az megcsinálhatja ezt a mutatványt, aki meg nem az ne fogjon hozzá. Kérlek mesélj egy tűzoltónak valami olyat a tűről, amit nem tud.

Óriáspók zavarta meg az időjárásjelentést! ;)
7sleeper | 2013.06.26. 19:19:15pókember lehet a szeretője :-)

Ez valami roppant izgalmas olvasnivaló lehet... :D
nem | 2013.07.19. 12:21:36aranyos..









