
Látom a halottakat...
Nusihusi | 2013.07.12. 11:50:54Azt hittem, hogy kitört az ablak, olyan hangja volt:D
Ne szólj szám, nem fáj szemem!
cila | 2013.07.11. 20:15:03Szemen szedett Photoshop.
Nem lehet valaki ennyire hülye, hogy tönkre tegye magát csakhogy a "szemet szemért fogat fogért" elvet hirdesse? vagy mit

A Rube Goldberg nevű tehén belső szerkezete ;)
Szancso | 2013.07.15. 17:48:01Én kör te kör ő kör. :)

Japán fiatalember tíz hónap alatt tanult meg felsőfokú szinten magyarul Győrben
bungle | 2013.08.20. 14:41:22http://elmenytanulas.blog.hu/2013/08/19/a_tudosok_is_az_intenziv_nyelvtanfolyamra_eskusznek

Csodálatos lépcsők a világ minden tájáról
Nusihusi | 2013.07.12. 11:32:57Ezeket kéne megmászniuk az orosz mászókásoknak:)

Kattintás előtt tippeljetek, hogy mire mutathat hős motorosunk! :)
AVIREX | 2013.07.15. 19:15:04Nem sikerült az anyóst betenni normálisan és kilóg a kézfeje?

Egoizmus
6 perces animáció a primitív emberi természetről.Nas | 2013.07.13. 21:20:45Itt IS?...Mert még hol? O.o

Mobilus
Nyolc hónapig, főként timelapse technikával készült egy most közzétett videó Budapest közlekedéséről. Pátzay Ádám gyalogosokat, buszokat, villamosokat, metrókat, autókat és repülőket filmezett a városban és a képek alá IO (Milkovics Mátyás) ütős zenéjét keverte.norbertvincze | 2013.07.14. 13:34:51:)

Cápa'la carte
bungle | 2013.10.26. 16:15:07Cápa puszi: www.funpic.hu/hu/kategoriak/allat-sag-ok/46759_?categoryId=3&position=&large=1

Kaktusz célbadobós
bungle | 2013.07.11. 12:10:15www.funpic.hu/hu/kategoriak/fura-emberek/44447_?categoryId=13&position=&large=1









