
Itt a szombat, ingyen van az áram!
Hamarosan Európában is megjelenhet az a lakossági tarifacsomag, ami által szombaton nem kell fizetni az áramért.djmcs | 2013.08.05. 18:38:49Hát itt olyan hogy ingyanáram az tuti nem lesz, az a görbe kisimító hatású dolog meg már van, úgy hivják éjszakai áram. De az sincs ingyen csak óccóbb (kb fele) a nappali áramnak.
A világ legrövidebb autós vizsgája - a dél-koreai nő elindult, aztán 7 másodperc alatt sikerült felborulnia.
KeleMan | 2013.08.08. 08:45:51'breko' vagyis 'beuleikeu', azaz fék koreaiul. A végén hallani, hogy kulturáltan kirakja az elakadásjelzőt :)

Mikor meglátod, már túl késő ;)
Szancso | 2013.08.04. 16:42:03"Mikor meglátod, már túl késő" :D

Mai cukizé: Ormányos víziló :)
Tooni | 2013.08.03. 14:58:32Hipopofántusz :)

Már buszok is indulnak a Tour de France-on? ;)
Cableguy | 2013.08.04. 10:21:43MEGÉRDELMI. nem égett a féklámpája :P

Siess, gyűrd össze a leveleket... most nincs időm elmagyarázni... igyekezz, mindjárt itt vannak!
közlegény | 2013.08.04. 12:43:43bojtorján, boy bóján, bolygólány, boy go lány bolygója, boy gólya, bagoly

Leon a
profipancser ;)Nusihusi | 2013.08.05. 01:42:18Pancser gyilkos:P

Milyen házias menyecske! :D
DeeP® | 2013.08.03. 11:35:26Még azt is megengedném neki. :D

Csak játszani akart vele egy picit, állítólag úgy finomabb a húsa ;)
kizcar | 2013.08.03. 17:17:33utálom a macskákat

Zavarba ejtő dolgot találtak az emberi vérben
Csádi | 2013.08.05. 00:19:31Nincs többé intravénás drog. Lebetegíti magát a drogos, majd megeszi a cuccost.









