
Ez nem hiányozhat egy háztartásból sem! ;)

Polgár Peti (mámegint) - Szepesi Niki Újratöltve plusz Sugarloaf
thisisreal | 2015.11.25. 13:38:26Polgár Peti és a HungaryCool - Hun a dal (A Dal 2016 Eurovision)
https://youtu.be/R_HO_lPRA_w

Ha a vakvezetők galibát csinálnának :)
Szancso | 2013.09.02. 19:05:11Buszos néni nem a Görbe Nóra Linda?
Bár annak nincs agancsa. ;)

Úgy látszik nem mindenhol örülnek a gyerekáldásnak ;)
Ravennë | 2013.11.21. 01:07:48Évente 170 millió Európából vonuló madarat fognak be Egyiptomban és adnak el megcsonkítva éttermeknek...
http://www.change.org/en-GB/petitions/stop-the-massive-bird-slaughter-in-egypt?share_id=IYZupaRptP&utm_campaign=signature_receipt&utm_medium=email&utm _source=share_petition

Pengeélen táncol
zeiksz | 2013.09.03. 07:48:52Ehhez valószínűleg nem vagyok elég bölcsész, de tény, hogy szép lábai vannak.
Igazából azt hittem, hogy majd rajzol egy monalizát vagy valamit a zongorára, de nem...

Le is sz_rhatta volna...
bizkit_ | 2013.09.01. 13:24:29sorozes utan tuti jol menne a dolog :)

Biciklift :)
bungle | 2013.09.02. 10:36:39Egyszer majd meglátogatja a fickót Ma Cee La Cee. ;)
www.youtube.com/watch?v=Y-Tj1hG98xE

Középkori dodzsembori ;)
Mimis | 2013.09.02. 09:31:42Azt azért megnéztem volna, mikor valamelyik lekapja a kardjával a felső fémhálót.... :D
Pillanat alatt eljárta volna a középkori bugi-t. :)

McZakkant nőszemély nem kapta meg időben a napi McNuggets adagját.
Mimis | 2013.09.02. 09:40:00Aldi parkoló, családos parkolóhely persze nincsen, ami szélesebb lenne, hogy a gyereket rendesen ki lehessen hátulról venni. Jó messze megállok a bejárattól, ahol se jobbra, se balra senki. Bevásárlunk, jövünk el a kasszától, látom, hogy egy KIA terepjáró megáll az autónk mellett, faszi ajtót nyit, és azzal a lendülettel rávágja a kocsija ajtaját a mienkére.
Jön befelé, mintha mi sem történt volna.
Megállítom, megkérdezem, hogy ez mi volt. A válaszért majdnem pofánvágtam:
"Nem én vagyok az egyetlen, aki rányitja a másik kocsira az ajtaját, bocs..."
Mondtam neki, hogy vagy kezembe nyom egy kisebb összeget, vagy most azonnal rendőrt hívok. 15 volt nála KP, az elég is volt... :)

Techno Chef :)
Mimis | 2013.09.02. 09:44:54"Adja ide gyorsan a kaját aztán húzzon a pi..ába!"
Miért, a büfékocsit is hozzáadják a kajához????










http://www.bitrebels.com/geek/spork-finger-utensils-product/