
Ismerjétek meg a Jakabszálláson található Magyarkertet.
(Talán még emlékeztek, itt épült az Alföld látványosssága, a 8 méter magas szánkódomb.)norbertvincze | 2013.09.24. 20:19:39:D
Apu és a kis poronty :)

Ha ezt a cikket munkaidőben olvassa, szégyellje magát! ;)
MADve | 2013.09.24. 23:07:20"Képzeljük el, mi lenne, ha a Facebook mindennap csak kétszer, például reggel és este kilenckor frissülne. Ekkor érkeznének az értesítések, az üzenetek, és az ismerőseink posztjai is csak ekkor jelennének meg. Ezzel kiszámíthatóbbá válna a rendszer, a felhasználó beiktathatna a napirendjébe kétszer fél órát, amikor csak a Facebookkal foglalkozik, viszont máskor semmi értelme nem lenne ránézni az oldalra, hiszen úgysem lenne rajta semmi új."
én alapból csak este 7-kor lépek be az eamail-embe, de a facebook-ot is legfeljebb kétszer nézem egy nap.
amúgy számítógépen dolgozom, de egyszerre annyi rendszeren, hogy nemigen jut időm közben szörfölgetni. minden esetre valóban nem a legideálisabb munkakörnyezet...

Kasztráció utáni szerelmi bánat ;)

„A levelek megvannak, na de hová tűnt a postás?”

„Hol sírjaink domborulnak...!”
jpike | 2013.09.23. 22:20:40ari :)

„Csak nem képzelitek, hogy gyalog fogok innen lemászni?”
Nusihusi | 2013.09.24. 17:40:43Élelmes a kutya és aranyos is:)

Akváriumot rejt belsejében a megcsiszolt féldrágakő
a janek | 2013.09.23. 12:27:28de jó :)

Tim Burton macskája ;)

Polar Pen - a világ legszórakoztatóbb tolla!
KeleMan | 2013.09.24. 08:20:33Nekem mániám, hogy szétszedem, meg összerakom a tollat mondjuk egy előadáson, és már észre sem veszem.
Ha ilyenem lenne, lehet, hogy építek belőle egy rakétát, ha nem figyelek oda :)









