
Pataky Attila: a pápát is irányítják titokban
Hét-nyolc éve találkozott utoljára ufókkal - többek között erről tartott előadást Pataky Attila Egerben. Arról is beszélt, hogy Ferenc pápát is egy titkos háttérhatalom irányítja. Megtapsolták.lilaflexninja | 2014.10.14. 07:46:29Aloe Verát, attól ilyen fiatalos. De kicsoda micsoda már ez a pataky, hogy FLP, meg Lévai Anikó (bár gondolom ő örült, hogy addig sincs otthon), meg Csepregi, meg ááááááááá ez az egész. Egy cigány esküvő jobb.
Jó a koreográfia, na de ki vezet kit? :)
Nas | 2014.06.24. 18:25:43Erre ótentikusabb lett volna koreográfiát csinálni (bár nem feltétlenül ezt a Kevin Costner-féle bakugrálást):
http://www.youtube.com/watch?v=Sp5QYQmoM0s
(OFF: Annyira tetszenek ezek a tehénmintás kutyák. ^^)

Sok kezes... :)
Opra | 2014.06.25. 16:36:33Ez nagyon ott van gyerekek! Ma sok kincset érő zenére leltem, mert ráakadtam a Deadmau5 új albumára, egy számomra új előadóra, aki Gramatik néven fut és még ez a 20syl emberke is nagyon olyan zenét alkot, ami nagyon bejön nekem mostanság. Köszi érte!

Orosz lopakodó ;)
Tooni | 2014.06.24. 22:42:48Érzi a ritmust :)

Fartzenegger ;)

Telefontorony Stockholmban
A torony körülbelül 5000 telefonvonal kapcsolatát biztosította, s szolgálta a lakosságot 1887-1913 között.
1953-ban bontották le egy nagy tűz után.Tooni | 2014.06.24. 22:51:45Valóban telefontorony lenne, telefondrótokkal? Vagy inkább ami valószínűbb, ez egy állványzat tésztafonalakkal, amin olasz szabadkőművesek, akik az egyház ellenségei, több évnyi szövés után megalkották és a tudomány sötét mágiájával életre keltették a Repülő Spagettiszörnyet? Azóta az irányítja a pápát.

Még hogy a fű nem okoz függőséget! ;)
Tooni | 2014.06.24. 22:53:28Elnézve az állapotát, legálisan szívhatja, receptre :)

5 alapszabály a szexről Feldmártól
norbertvincze | 2014.11.17. 19:11:58élő közvetítés Feldmár András előadásáról most:
http://hvg.hu/plazs/20141117_Feldmar_Andras_Alom_es_Valosag__elo_kozv

„duguljom el a wc-d!”
7sleeper | 2014.06.25. 22:43:15elvileg meg van határozva mekkora lehet a mérete egy parkolóhelynek
gyakorlatilag persze kétséges, hogy pl. a hiper-parkolók magántulajdoni részén ez érvényesül-e maradéktalanul
vagy kisebb méret=több parkoló
fényezéssel óvatosan (ráadásul a legbunkóbbak magukból kiindulva /akik vagy amik simán ráállnak mások autójára, vagy mondjuk a legnagyobb lelki nyugalommal parkolnak más ablaka elé éjszaka, hajnalban/ úgy féltik a fostalicskájukat, hogy csak na + előemberül beszélni az ilyenekkel intelligens embernek kissé szórakoztató, de leginkább fájdalmas /és sokat kell ismételni../).

Ismeretterjesztő rovatunkban: a kristály hernyó (Acraga coa)
Képek: ittHantaboy | 2014.06.24. 01:47:19Talán a sok lb7 féle hiánypótló cucc hatására, én inkább látok benne szexuális segédeszközt, mint rovart/bogarat... :D









