
Székgyártás jól
PabY | 2014.07.17. 15:39:43Még még ilyeneket imádom!
Brooks Coleman fém melltartói
Nusihusi | 2014.07.18. 20:48:15Föl nem vennék ilyet, baromi kényelmes lehet:D
Bárddal próbált meg bankot rabolni egy kínai férfi, de végül megérkeztek a gumibotos biztonságiak, élükön a takarítónővel, és partvissal nyomban elkergették. :Da janek | 2014.07.17. 16:27:39de legalább nem bárdolatlan

Az oroszok így oldják meg a nyugdíjaskérdést... ;)
lilaflexninja | 2014.07.18. 11:21:46És mégis, látod, sok embernek az számít, hogy minél nagyobb, minél hangosabb, minél feketébb, minél matt matricásabb legyen. hogy meg tudja mutatni, akkora gengszter vagyok, hogy ki tudok fizetni egy 40 millás autót. Mert opelben nem gizda a vajda se. Illetve, ők még csak csak, mert ugye az opel omega, az aztán az autó! De a sok SUV, meg böhöm fekete autók tényleg annyira feleslegesek. És ami a röhej, hogy nálunk is a gettóban, sorban állnak a jobbnál jobb autók, közben meg munkanélküli a lelkem!

Mai tippelősünk: mi ez szerintetek?
Tooni | 2014.07.30. 10:58:50Rászakadt a plafon a Belső Földben élő gyíkemberekre, több száz halott
http://index.hu/tudomany/2014/07/29/ket_ujabb_rejtelyes_lyukat_fedeztek_fel_sziberiaban/

Forklift lift ;)
fischerrobert@yahoo.com | 2014.07.18. 14:30:00Ezek tudnak valamit!

Hatalmas lett a kár... ;)
Aki kíváncsi, annak itt a hosszabb verzió is.Donci | 2014.07.17. 10:19:29csak örül, hogy javított 3 helyet :)

A jelenlegi lottóötösből (2 milliárd) nem telik rá (12,5M dollárba kerül), de majd spórolok rá pár hónapot... ;)
Johm McClane | 2014.07.17. 18:49:17Ez első 5-6 kép alapján elég Minecraft ihlette kecó. :)

Coolest - mindent tudó hűtőláda a Kickstart új slágere
Nusihusi | 2014.07.16. 21:55:50A sört is a helyedbe hozza?;)

Majm... izé... kutyák bolygója ;)









