
Előző állása biztosan cirkuszi bohóc volt :)
norbertvincze | 2014.07.20. 00:13:31van ilyen étterem budapesten?
John Lopez fémhulladék szobrai

Mindenkinek sok sikert a mai ebédhez ;)
Miért nem foglalkozik a sajtó a palesztin áldozatokkal? Az egyik oldalon az elnyomó, a másik oldalon pedig a szabadtéri börtönben élő palesztin nép küzd. Az elnyomók oldalán senki sem halt meg, miközben a palesztin oldalon egyre nő a halottak száma.FatSnakeFoot | 2014.08.25. 18:32:16https://www.youtube.com/watch?v=gAHFJjWnsOI#t=52
Sok palesztin Gaza saját "szeptember 11-ének" nevezi, ami tegnap történt és ami július 7 óta a világ legnagyobb koncentrációs táborába bezárt nép ellen zajlik....
Szombaton izraeli rakéták a gázai Tal al-Hawa negyedben a Zafir 4-nek nevezett 12 emeletes toronyházat tették a földdel egyenlővé!

A cirkuszban lehet sokat fizetnének ezért... :)
mirhom | 2014.07.20. 17:34:18A múlt héten láttam John Deere traktorokat rakott fel ugyanigy

Franciaországban közel félezren laknak a több mint 28 négyzetkilométer területű Izében! ;)
hawkeye | 2014.07.20. 08:12:44...B.... ? :)

Kicsit para figurák a Disneyland nyitásakor
Himbeer | 2014.07.19. 21:39:50Micimackónak nagyobb volt a feje mint a teste :D

Hogyan készül a downhill versenyző?

A brazilok még mindig ennyire frusztráltak a VB miatt? ;)
lilaflexninja | 2014.07.21. 08:52:10Én úgy értelmeztem, hogy nem annyira tudott beparkolni, és úgy gondolta, útban van a másik kocsi, ezért kicsit arrébb tolta. Nyugodt ember vagyok, de lehet, hogy ilyen szituban, ha az embert elkapnám áthajtanék rajta a saját kocsijával, de ha nem is kapnám el, de a prakoló kocsimat összetörve találnám és mellette ott parkolna a törő kocsi, hát valamivel rommá törném az övét is.
Persze lehet hogy van itt valami háttérsztori is, mondjuk a felesége szeretőjéé volt a kocsi, vagy a főnöké, vagy egyszerűen csak egy pöcs a hapsi. Illetve ahogy nézem, a jobb kereke a vonalon állt a nemtom milyen kocsinak (VW, Toyota?) és biztos úgy gondolta, hogy megleckézteti, hogy tanuljon meg parkolni.

A rohadás szépsége
lilaflexninja | 2014.07.21. 08:53:10Úúú azért szépek ezek is.









