
Meghoztuk a
bidétjátékgépet, kicsit nagyra sikerült! ;)
Terence McKenna - Higgy Magadban
(magyar felirat CC gombbal kapcsolható)
Elmehetne Izé himnusznak! ;)
mechasvagyok | 2014.08.25. 21:13:06Jól elfáradhatott a srác keze a végére :)

Új beetetési módszer a horgász... izé... ivóversenyen. ;)
pictor | 2014.08.12. 09:47:04Nagyon jó!!

Egy
küszöbmajomafro-amerikai nő kétségbeesett vergődése autóelszállítás közbenAVIREX | 2014.08.12. 21:03:25Sajat tulajdona, van 5 perce a kipakolasra :)

Csöves zene ;)
cila | 2014.08.15. 17:16:33Már Niccolo Paganinit is meggyanúsították, hogy nem szólózik, hanem a színfalak mögé elbújtatott egy zenekart. :)

Egy amerikai komikus kíváncsiságból kipróbálta, hogy milyen a világ legfájdalmasabb hangyacsípése.
POC | 2014.08.12. 09:01:50Ezeknek az embereknek se a lábával van a baj. :D

„New York, New York” ...ja, ez most nem az. :)
lilaflexninja | 2014.08.11. 21:02:04A kékesszürke ingpólós srác, aki a kávét fogja és magába van roskadva. Az vagyok én. De azért a feka rögtön az elején, hogy megijedt. nem csodálom.

Az idei parasztolimpia reklámfilmje... igen, van ilyen. :D
FatSnakeFoot | 2014.08.11. 13:32:49A Konzerv (Converse) gumicsizma nagyon paraszt.:)

„Unalmas” várakozás a prágai reptéren :)
I. C. Wiener | 2014.08.12. 10:59:31Tök jó :)










https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yPCHrcZGl6U