
Digitális smink ;)

Multifunkciós liba ;)
DemJan | 2014.08.19. 19:55:17A kelet egy humbug, ilyen liba nincs is.
„Szükségem van a ruhádra, a csizmádra és a motorodra!” :)
Randal Graves | 2014.08.22. 17:14:41Csak pár dologra reagálok:
Egy akra rendszer nem házi sufnituning, nem nevezném mókolt dobnak, vagy lehet említeni még pár neves gyártót.
90-130 között jön ki a szép hangja az én dobomnak, itt a gyári már néma. Általában ilyen sebességgel közlekedek lakotton kívül. És lehet most álszentkedni, de ez nem olyan hatalmas sebesség. Ezt még a kocsik is tartani szokták.
Nem értem, hogy mi a különbség ha chopper vagy naked v2 után van sportos dob. Szerintem semmi. Sőt a choppersek nem is tudnak nagyon mit csinálni, mint házilag mókolják a dobot, hogy kívülről ne változzon meg, ne üssön el a motortól. A choppereknek általában nagyobb hangjuk is van.

Milyen buták, a kesztyűtartóba lazán becsusszant volna...
Árnyangyal | 2014.08.22. 11:14:47Vagy esetleg tetőcsomagtartó???

„Jujj, de hideg!”
Szancso | 2014.08.19. 16:10:43:)))

Ha izzadsz a Lotusban, használj Rexonát! ;)

Nem is olyan nagy kunszt felmászni a Mount Everest csúcsára... még csak el sem fáradtam. ;)

Mission Impossible ;)
Nusihusi | 2014.08.20. 17:23:56Mehetett volna alatta akár a Mission Impossible zenéje is:D

Hybrid turbo ;)
Randal Graves | 2014.08.20. 12:24:08Az elektromos turból sokkal jobbak, jobban működnek, mint amiket csak a kiáramló levegő hajt meg.
Szívóbenzin a legjobb akkor is :)

Gyermekboldogságról egy agykutató szemével. Interjú Gerald Hüther-rel.









