
Az elvakult keresztény fundamentalista család kidobta a fiút mássága miatt
Daniel Pierce videóra vette azt, ahogy a szülei verbálisan, majd később fizikálisan is megbüntetik. Az internet közössége, eddig 20 millió forintnyi adományt gyűjtött össze számára.kissfreezer | 2014.09.04. 10:37:55Kicsiny falumban van egy régi mondás... "addig üsd a buzit, amíg meleg"
Hogyan segíthetnek a pszichedelikumok az életünkben? (magyar felirattal)
norbertvincze | 2015.12.04. 16:49:08http://thescienceexplorer.com/brain-and-body/psychedelic-drug-may-be-released-our-brains-we-die

De jó hallani a hangodat! :)

Gülüszemű dögök a levelek mögött

Ice Bucket Challenge folyékony nitrogénnel
bungle | 2014.09.26. 09:32:14norbertvincze küldte:
URL: http://youtu.be/R1THDtB7BqY
Szöveg: "Nesze neked jeges vizes kihívás, nesze neked ALS alapítvány...
jeges vizes kihívás Antal Vali módra ;)"
(Javasolnék Valinak egy audio normalize funkciót, ha már videókat rak fel youtube-ra... egyébként régi téma, hogy az ALS magyarországi alapítványa kb. semmit nem kapott, a RTL is foglalkozott vele: www.rtlklub.hu/musorok/fokusz/videok/262585 )

Felhők hosszan elnyúló árnyékai az ISS-ről nézve
lilaflexninja | 2014.09.03. 10:09:07Basszus a gyíkemberek! hogy nem jutottak eszembe!

Polcunk már van, így kell köré 3 perc alatt pajtát emelni. ;)
Swordfish | 2014.09.07. 10:40:43Igen, nekem is a 2"/4"-os gerenda rémlik, ami nálunk kb az 5x10-esnek felel meg. Válaszfalként használják nálunk is, ha nem acél profilból van éppen. Egyébként nem az a 10cm vastag üveggyapot a baj. Az szűkösen, de elég lenne. A tömeg hiányával van probléma. Gyorsan fel tudod fűteni a házat, de hőenergiát, csak a levegőben tárolsz, amit ugye cserélni kell. A fal annyira könnyű, hogy nem tud érdemben hőenergiát tárolni. Nincs meg az a hatás, hogy kiszellőztetsz télen, lehűl a levegő bent, de a falak még melegek és szépen elkezdik átadni a hőjüket a hideg levegőnek, így gyorsan visszamelegszik a helyiség. A nyári hűtésről meg ne is beszéljünk, mert egy vastag falú régi téglaházban nyáron is hűvös van, ezek meg pillanatok alatt átforrósodnak és légkondi nélkül megmakkannál bent nyáron.

„A hanyatló nyugat meg a Coca Cola-mámorban fetrengő fiatalság...” ;)
lilaflexninja | 2015.09.03. 07:32:22Főleg tananyagnak gagyi. Az hogy szétvágjuk a sorokat mit sem javít, az egész egy négysoros vers. A tartalma is hülyeség, nem a pitbullok miatt, hanem egyáltalán. Hadd féljen az a kölök. Oké sztereotípia, úgyis ezt tapasztalja a gyerek, meg amúgy is sok ilyennel tömik a fejét, de akkor is egyszerűen fos a vers. Nem tudom milyen szempont szerint választják ki, hogy ki legyen tanagyag a modernek közül, de szemmel láthatólag nem a minőség számít.

Apjuk, nyitva hagytad a csapot?
hawkeye | 2014.09.03. 09:27:07
Pedig olyan romantikásnak tűnt....

Ti is láttok néha ilyen izéket? (Hát persze, hiszen itt izéltek... ;))
unumunu | 2014.09.03. 23:01:27Ez egy figyelemelterelő cikk, a valóság az, hogy minden újszülött szemébe csöppentenek egy szintetikus fehérjeláncot az egyenjogúság miatt, ami egy titkos technológia segítségével egy nanotechnológiás fátyollá áll össze, ami modernebb kijelző, mint a GoogleGlass. Ezzel a technológiával scannelnek és látnak a beavatottak realtime egy hologrammokkal teli virtuális valóságot, ahol megvalósult az időutazás is. Akit érdekelnek a részletek keresse az erről szóló Orbita című Krúdy díjas író tollából származó novellagyűjteményt, vagy az ez alapján a rövidesen megjelenő filmet.
Vagy érdeklődjön az orbitanovella@gmail.com címen.









