
Kellenek azok a stadionok! Ki az, aki sajnálja ezektől a tehetséges srácoktól?

Idén ismét megrendezték az amerikai légszexbajnokságot
Lényege ugyanaz, mint a léggitározásnak, a levegőben kell végrehajtani az egyes mozdulatokat, de olyan beleéléssel, mintha igazából végeznéd őket.7sleeper | 2014.09.06. 20:55:22judeofillégbaszó társaság..

Támad a kutyók! Vagy pótya?
justil | 2014.09.08. 17:10:40Na, ez mondjuk viszont már egy olyan dolog, hogy bárcsak ez lenne az ország legnagyobb baja...

Úgyis szezonja van a verselésnek... Szemezgessetek! ;)
lilaflexninja | 2014.09.08. 12:14:10Hát ezek egyszerűen fantasztikusak. Jobbak mint a nyálas szép versek, amiket a sok barom előrángatott agyuk legmélyebb bugyraiból, hogy jaaa olvastam egyszer egy szép verset.
Egy Ebola vírusfertőzött férfi megszökött a kijelölt karantén területéről. Állítólag éhes volt, így kinézett a helyi piacra. A többiek nem örültek ennek az ötletnek.norbertvincze | 2015.08.01. 10:31:49megvan az ellenszer?
http://www.szeretlekmagyarorszag.hu/megtalaltak-az-ebola-ellenszeret

Lócsutakolás... vagy mi. :)
.::JunKieEQ::. | 2014.09.06. 12:42:571.2Kg... az a német-juhászomnak is kevés...

Ez a romantikus vacsora rendesen feltüzelte a leányzót... ;)
Mimis | 2014.09.08. 08:50:56Én inkább alkoholnak nézném, és az alkoholgőz lobbanhatott/robbanhatott be. Ha megnézed, akkor a "felszolgáló" nem eldobja a butykost, hanem kilő a kezéből hátrafelé.... (ráadásul a ballonalján lötyögött egy kevéske a nedűből, vagyis jó nagy tér volt odabent a gázképződésnek)
mondjuk ahhoz is nagy ész kell, hogy erősen párolgó alkoholt ekkora ballonból nyílt láng mellett töltögessen... :\

Easy-P Smart Rail - parkold le a mocidat ;)
a janek | 2014.09.06. 11:36:50sajnos én is ezt csinálom ,legózok a hellyel a garázsban,hogy beférjen a kocsi és a moci,de szerintem oda még egy kocsi beáll azért nem oda teszi a gépet ;)
A Lords of Gravity-t a legjobb freestyle, akrobatikus kosárlabda csapatának emlegetik egyesek. A magyar srácok hihetetlenül tehetségesek és sikeresek.sergi | 2014.09.05. 21:07:25Nagyon ügyesek.Az meg külön öröm,hogy ha megverik az ellenséget a saját játékában :D

Kézről kézre jár, tovaszáll a labda,
aki ilyet játszana, húzzon el a ... (strandra). ;)Ditpet | 2014.09.06. 12:23:19Elég bunkó, telitalpas tanyacsemete ez.










www.youtube.com/watch?v=wK-hjJBOIqw